Kolędowanie Misyjne i Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych

W parafiach w całej Polsce również w naszej Diecezji rozpoczęło się Kolędowanie Misyjne.

„Mali misjonarze” złoż± wizytę rodzinom w swoich parafiach, aby podzielić się z nimi rado¶ci± Bożego Narodzenia, darem wiary i swoj± misyjn± pasj±. Zwróc± również uwagę na trudn± sytuację swoich rówie¶ników Syrii i Libanie.

Przyjmijmy Kolędników Misyjnych z otwarto¶ci±, z uwag± wysłuchajmy przygotowanej przez nich scenki i za¶piewajmy wraz z nimi kolędę ufn± jak modlitwa. A kto może, niech z serca złoży datek.

Zachęcam także, aby jak najwięcej grup, szkół, czy parafii w naszej Diecezji wł±czyło się w to piękne dzieło pomocy potrzebuj±cym dzieciom.

Ofiary zebrane podczas Kolędowania Misyjnego proszę przesyłać na konto PDM z dopiskiem Kolędnicy Misyjni:

nr konta PDM PKO BP SA I/O Warszawa 72 1020 1013 0000 0102 0002 7169

Zachęcam osoby zaangażowane w prowadzenie Kolędników Misyjnych do przesyłania do Wydziału Duszpasterstwa Misyjnego na adres misje@zamojskolubaczowska.pl informacji z przygotowania i przeprowadzenia Kolędy Misyjnej wraz ze zdjęciami.

Przekazana dokumentacja fotograficzna będzie udostępniona na stronie internetowej www.misje.zamojskolubaczowska.pl.

Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych z Pasterzem Diecezji Księdzem Biskupem Marianem Rojkiem odbędzie się w sobotę, 10 lutego 2018 r. w ko¶ciele pw. Wniebowzięcia NMP w Bu¶nie.

W programie: prezentacja przybyłych grup, dziękczynna Eucharystia, animacja misyjna, spotkanie z misjonarzami, posiłek.

Pocz±tek o godz. 10.00.

Grupy chc±ce wzi±ć udział w spotkaniu proszone s± o wcze¶niejsze zgłoszenie (ilo¶ć uczestników, parafia, szkoła) na adres mailowy: misje@zamojskolubaczowska.pl lub telefonicznie 505 088 098 do 9 lutego 2018 r.

Proszę, aby każda grupa przyjechała z gwiazd±, a wszystkie dzieci były w strojach kolędniczych.

ks. Andrzej Łuszcz
Dyrektor Dzieł Misyjnych w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

zj, 29 grudnia 2017

» 18-25 stycznia - Tydzień Modlitw o Jedno¶ć Chrze¶cijan
 » Rekolekcje dla młodzieży w wieku 13-15 lat
 » XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Kapłanów
 » Imieniny Księdza Biskupa Mariusza Leszczyńskiego
 » Dane statystyczne za rok 2017
 » Pro memoria Rzecznika Konferencji Episkopatu Polski ws. obchodów 104. ¦wiatowego Dnia Migranta i UchodĽcy
 » Zapraszamy do lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela” Nr 2 na 14 I 2018 r.
 » List Episkopatu Polski na Rok ¦więtego Stanisława Kostki
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
 » Wysoko¶ć składek ZUS

2007 - 2018 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 99752516 gości / 30 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.