XV Finał Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej odbył się w sobotę (25 listopada) na hali zamojskiego O¶rodka Sportu i Rekreacji. Sportowe zmagania poprzedziła uroczysta Msza ¦więta w zamojskiej Katedrze.

Zawodnicy reprezentowali rejony: zamojski, hrubieszowski, lubaczowski i biłgorajski. Tegoroczny Turniej wpisany był w ¶więtowanie 25-lecia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii, będ± reprezentować nasz± diecezję na szczeblu ogólnopolskim.

Gdy zakończyły się mecze finałowe, niew±tpliw± atrakcj± dla uczestników turnieju i kibiców, była seria rzutów karnych, które wykonywali organizatorzy i zaproszeni go¶cie. Jako pierwszy swój strzał oddał bp Marian Rojek.

Kolejnym punktem spotkania, była ceremonia wręczenia medali i pucharów.

Patronat honorowy nad wydarzeniem obj±ł ks. biskup Marian Rojek, za¶ organizatorem wydarzenia było Duszpasterstwo LSO Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

W zał±czniku komunikat końcowy z zawodów.

Arkadiusz Efner

pobierz FINAL.doc

zj, 27 listopada 2017

» Spotkanie przed¶wi±teczne z Biskupem Diecezjalnym
 » Życzenia Księży Biskupów na Boże Narodzenie i Nowy Rok
 » Rekolekcje dla rolników
 » Władza, pieni±dze i rozwój osobisty - męski punkt widzenia
 » Droga do Miłosierdzia
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
 » Zmarła Janina Zaręba (l. 92) - mama ks. Kazimierza Zaręby proboszcza parafii Rudnik (Archidiecezja Lubelska), pochodz±cego z parafii Aleksandrów
 » Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Ko¶ciołowi na Wschodzie
 » Folder na wizytę kolędow±
 » STO LAT Z NIEPOKALANˇ I JEJ RYCERSTWEM

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 99266296 gości / 26 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.