Zmarła s. Mirosława Kozioł (l. 61) ze Zgromadzenia Sióstr Naj¶więtszego Imienia Jezus, katechetka, posługuj±ca przy parafii katedralnej w Zamo¶ciu, pochodz±ca z parafii Kosobudy.

Msza ¶w. pogrzebowa, pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka, zostanie odprawiona we ¶rodę, 11 paĽdziernika 2017 r. o godz. 12.00 w katedrze zamojskiej. Ciało zostanie złożone w grobie zakonnym na cmentarzu parafialnym przy ul Peowiaków w Zamo¶ciu. Siostrę Mirosławę polecajmy Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.

mp@aweł, 9 paĽdzienika 2017

» Spotkanie przed¶wi±teczne z Biskupem Diecezjalnym
 » Życzenia Księży Biskupów na Boże Narodzenie i Nowy Rok
 » Rekolekcje dla rolników
 » Władza, pieni±dze i rozwój osobisty - męski punkt widzenia
 » Droga do Miłosierdzia
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
 » Zmarła Janina Zaręba (l. 92) - mama ks. Kazimierza Zaręby proboszcza parafii Rudnik (Archidiecezja Lubelska), pochodz±cego z parafii Aleksandrów
 » Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Ko¶ciołowi na Wschodzie
 » Folder na wizytę kolędow±
 » STO LAT Z NIEPOKALANˇ I JEJ RYCERSTWEM

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 99266367 gości / 23 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.