Msze ¶w. na rozpoczęcie XXXV Pieszej Pielgrzymki na Jasn± Górę

Pielgrzymów z Ziemi Zamojskiej i Hrubieszowskiej z grupy ¶w. Tomasza i ¶w. Wojciecha zapraszamy 2 sierpnia 2017 r., godz. 9.00 do zamojskiej Katedry na Mszę ¶w. Przewodniczyć jej będzie Biskup Diecezjalny Marian Rojek.

Grupa ¶w. Stanisława, czyli Ziemia Lubaczowska rozpocznie swoj± wędrówkę do Matki Jasnogórskiej w dniu 2 sierpnia od Mszy ¶w. w Konkatedrze w Lubaczowie o godz. 7.00.

Grupa Ziemi Tomaszowskiej, ¶w. Józef, spotyka się 2 sierpnia na Mszy ¶w. o godz. 8.00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim.

Wszyscy, którzy nie mog± fizycznie uczestniczyć w naszych rekolekcjach w drodze, mog± przekazać swoje intencje księżom przewodnikom i pielgrzymom, a oni będ± modlić się każdego dnia naszej wędrówki do Najlepszej z Matek na Jasnej Górze.

Przypominamy też, że Apel Jasnogórski, tak ważny moment naszej pielgrzymki, już 1 sierpnia o godz. 20.00 w Katedrze zamojskiej. Spotkamy się, aby wspólnie modlić się i duchowo do niej przygotować.

zj, 29 lipca 2017

» Spotkanie przed¶wi±teczne z Biskupem Diecezjalnym
 » Życzenia Księży Biskupów na Boże Narodzenie i Nowy Rok
 » Rekolekcje dla rolników
 » Władza, pieni±dze i rozwój osobisty - męski punkt widzenia
 » Droga do Miłosierdzia
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
 » Zmarła Janina Zaręba (l. 92) - mama ks. Kazimierza Zaręby proboszcza parafii Rudnik (Archidiecezja Lubelska), pochodz±cego z parafii Aleksandrów
 » Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Ko¶ciołowi na Wschodzie
 » Folder na wizytę kolędow±
 » STO LAT Z NIEPOKALANˇ I JEJ RYCERSTWEM

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 99266422 gości / 20 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.