Msze ¶w. na rozpoczęcie XXXV Pieszej Pielgrzymki na Jasn± Górę

Pielgrzymów z Ziemi Zamojskiej i Hrubieszowskiej z grupy ¶w. Tomasza i ¶w. Wojciecha zapraszamy 2 sierpnia 2017 r., godz. 9.00 do zamojskiej Katedry na Mszę ¶w. Przewodniczyć jej będzie Biskup Diecezjalny Marian Rojek.

Grupa ¶w. Stanisława, czyli Ziemia Lubaczowska rozpocznie swoj± wędrówkę do Matki Jasnogórskiej w dniu 2 sierpnia od Mszy ¶w. w Konkatedrze w Lubaczowie o godz. 7.00.

Grupa Ziemi Tomaszowskiej, ¶w. Józef, spotyka się 2 sierpnia na Mszy ¶w. o godz. 8.00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim.

Wszyscy, którzy nie mog± fizycznie uczestniczyć w naszych rekolekcjach w drodze, mog± przekazać swoje intencje księżom przewodnikom i pielgrzymom, a oni będ± modlić się każdego dnia naszej wędrówki do Najlepszej z Matek na Jasnej Górze.

Przypominamy też, że Apel Jasnogórski, tak ważny moment naszej pielgrzymki, już 1 sierpnia o godz. 20.00 w Katedrze zamojskiej. Spotkamy się, aby wspólnie modlić się i duchowo do niej przygotować.

zj, 29 lipca 2017

» Jezus na Wschodzie
 » Rekolekcje kapłańskie w 2017 r.
 » Informacja o misji kanonicznej do nauczania religii w szkole
 » Komunikat Konferencji Episkopatu Polski
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka z racji dożynek
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka zapraszaj±ce na rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus na Wschodzie”
 » Zmarła Regina Soniak (l. 84) - mama ks. Dariusza Soniaka, proboszcza parafii Nielisz
 » Zmarła Wanda Godzisz (l. 87) - mama ks. kan. Józefa Godzisza
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97453757 gości / 7 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.