Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych

Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury wraz  z Konferencj± Episkopatu USA organizuje szkolenie dla diakonów i  księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych.

Warsztaty odbęd± się w dniach od 9 do 11 paĽdziernika 2017 roku w Warszawie.

Szkolenie to dwa pełne dni zajęć przed kamer± „pod okiem” specjalistów. Znani dziennikarze, zarówno z mediów komercyjnych jak i publicznych podziel± się swoim bogatym do¶wiadczeniem.

Warsztaty na temat sztuki wyst±pień publicznych będ± miały na celu:
·        pogłębienie wiedzy na temat zjawiska autoprezentacji
·        wzrost ¶wiadomo¶ci o roli komunikacji niewerbalnej
·        pogłębienie wiedzy z zakresu profesjonalnych wyst±pień publicznych
·        wskazanie najmocniejszych stron do wykorzystania w trakcie wyst±pień publicznych
·        praktyczne ćwiczenia wyst±pień przed kamer± i publiczno¶ci± w przyjaznej atmosferze

W ostatniej edycji w warsztatach uczestniczyli diakoni i młodzi księża z Węgier, Czech, Słowacji, Łotwy, Białorusi i oczywi¶cie z Polski.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 sierpnia 2017 roku.

Dzięki wsparciu USCCB udział w szkoleniach wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem jest nieodpłatny, jednakże liczba miejsc jest ograniczona.

W celu zapisania się na warsztaty pro¶ba o wypełnienie zał±czonego formularza zgłoszenia i odesłanie go na adres: info@eccc.pl

Z modlitewn± pamięci±
o. Wojciech Mikulski SJ

pobierz FORMULARZ_2017.doc

zj, 18 lipca 2017

» Spotkanie przed¶wi±teczne z Biskupem Diecezjalnym
 » Życzenia Księży Biskupów na Boże Narodzenie i Nowy Rok
 » Rekolekcje dla rolników
 » Władza, pieni±dze i rozwój osobisty - męski punkt widzenia
 » Droga do Miłosierdzia
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
 » Zmarła Janina Zaręba (l. 92) - mama ks. Kazimierza Zaręby proboszcza parafii Rudnik (Archidiecezja Lubelska), pochodz±cego z parafii Aleksandrów
 » Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Ko¶ciołowi na Wschodzie
 » Folder na wizytę kolędow±
 » STO LAT Z NIEPOKALANˇ I JEJ RYCERSTWEM

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 99266438 gości / 22 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.