Kurs liturgiczny dla fotografów i kamerzystów

Osoby, które pragn± otrzymać zezwolenie na wykonywanie zdjęć i filmów w ko¶ciołach podczas sprawowanej liturgii, mog± zgłosić swój udział w kursie, który odbędzie się w sobotę, 9 grudnia 2017 r. w Zespole Szkół Katolickich ¶w. Ojca Pio w Zamo¶ciu (ul. Gen. Sikorskiego 11, Zamo¶ć).

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mailowy ceremoniarza diecezjalnego ks. dra Witolda Słotwińskiego: slotwinskiwit@op.pl do dnia 30 listopada 2017 r.

Szczegóły kursu zostan± przesłane w wiadomo¶ci zwrotnej.

ks. Witold Słotwiński
Ceremoniarz Diecezjalny

zj, 14 listopada 2017

» Spotkanie Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich
 » Zmarł Józef Krzaczkowski (l. 62), ojciec ks. Mateusza Krzaczkowskiego – wikariusza z Soli i ¶p. ks. Łukasza Krzaczkowskiego
 » Pro¶ba do Księży Proboszczów z dekanatów Cieszanów, Tarnogród, Lubaczów i Narol
 » Wskazania Konferencji Episkopatu Polski dotycz±ce homilii mszalnej
 » Rejonowe spotkania formacyjne – II spotkanie (20-24 listopada 2017)
 » Folder na wizytę kolędow±
 » XV FINAŁ
 » Instrukcja Konferencji Episkopatu Polski o muzyce ko¶cielnej
 » Msza ¶w. za zmarłych kapłanów
 » 17 listopada br. rozpoczyna się nowenna przed odnowieniem w parafiach Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 98872044 gości / 8 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.